Czarny Korpus

forum plemienia

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

http://i132.photobucket.com/albums/q4/bizu_photo/e66a5d26.jpg - Czyli jak ładnie wkleić raport :)

#1 2007-08-13 12:53:40

Iliana

Administrator

528505
Skąd: z Wieży Srebrzystych Mgieł
Zarejestrowany: 2007-08-10
Posty: 248
Punktów :   

Iliana z Wieży Srebrzystych Mgieł

Pozdrawiam Was.

Jeśli dobrze zrozumiałam intencje twórcy tego działu, każdy z nas powinien założyć nowy wątek o sobie.. Wprawdzie był już taki temat na starym forum, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, bym napisała jeszcze raz.

Na imię mi Małgorzata, lub też jak kto woli, Gosia. Urodziłam się i mieszkam w stolicy Dolnego Śląska - Wrocławiu. Jestem jak najbardziej Słowianką, zarówno ciałem jak i duszą.

Liczę sobie 22 wiosny, zaś od roku jestem mężatką. Obecnie studiuję na Politechnice Wrocławskiej budownictwo, specjalizacja inżynieria mostowa.

Lubię dobrą muzykę. Sama niestety nie gram na niczym, jedynie śpiewam trochę.

Interesuję się także fantastyką, choć ostatnio nie mam zbyt wiele czasu na czytanie, jakkolwiek zamierzam to nadrobić w bliżej nieokreślonej przyszłości. Natomiast niemalże nałogowo (jeszcze nie, lecz wiele mi nie brakuje) grywam w RPG.

Zatem coś o Ilianie napiszę wkrótce, wszak nie mogę być gorsza od naszego hanysa ravage.


Mgły odpływają o świcie..

Offline

 

#2 2007-08-13 22:20:31

Ravage

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-10
Posty: 199
Punktów :   

Re: Iliana z Wieży Srebrzystych Mgieł

;p hehe  czekam na opowiadanie

a jakiej muzy słuchasz?

ja lubie rpg np. baldur/gothick/icewind dale/evil island nie pamiętam co tam było....

a czytałęm ostatnio trzy tomy sapkowskiego świetna ksiązka niczym rpg fantazy jest najlepsze!

Offline

 

#3 2007-08-13 23:14:45

Iliana

Administrator

528505
Skąd: z Wieży Srebrzystych Mgieł
Zarejestrowany: 2007-08-10
Posty: 248
Punktów :   

Re: Iliana z Wieży Srebrzystych Mgieł

Odpowiem po kolei.

Muzyki słucham różnej, choć przeważa głównie rock i metal w różnych odmianach. Jakkolwiek to jest temat rzeka i sądzę, że starczyłoby go na nowy wątek.

Jeśli chodzi o RPG, to raczej nie gram na kompie, lecz te "na żywo". Zaczynałam od Warhammera.. spodobało mi się bardzo, zaś obecnie grywam także w całkiem odmiennych niż fantasy klimatach - osadzone w realiach płaszcza i szpady 7th sea, postapokaliptyczy Fallout PnP oraz autorski system w świecie Gwiezdnych Wojen..

Co do Sapkowskiego, to jeszcze nie czytałam go, lecz jego saga o Wiedźminie czeka już w kolejce, zaraz po "Pieśni Lodu i Ognia" George R. R. Martin'a. W międzyczasie jednak coraz częściej wkrada się bez kolejki Alistair MacLean ;)


Mgły odpływają o świcie..

Offline

 

#4 2007-08-13 23:38:39

Ravage

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-10
Posty: 199
Punktów :   

Re: Iliana z Wieży Srebrzystych Mgieł

polecam ci sage sapkowskiego o wojnach husyckich. jest tam mowa o wrocławia opolu całym ślasku zresztą śwoietna ksiązka. juz ozmaiwialiśmy o tym na forum

Offline

 
http://i132.photobucket.com/albums/q4/bizu_photo/e66a5d26.jpg - Jak ładnie wkleić Raport :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kpswsm.pun.pl www.powinnoscasg.pun.pl www.zjawiska-paranormalne.pun.pl www.malazempire.pun.pl www.rap-gra.pun.pl