Czarny Korpus

forum plemienia

  • Nie jeste¶ zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

http://i132.photobucket.com/albums/q4/bizu_photo/e66a5d26.jpg - Czyli jak ładnie wkleić raport :)

#1 2007-08-13 14:28:29

Ravage

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-10
Posty: 199
Punktów :   

Przepisy na alkohol

Herciu I dzi¶ o 16:31 napisał:
    jeżeli kto¶ zna jaki¶ ciekawy sposób na przyrz±dzenie jakiego¶ ciekawego drinaska, piwko w jaki¶ oryginalny sposób, dobre winko by chciał polecić; to to jest wła¶ciwy temat, dla alkocholubnych.

    SandiEgeci dzi¶ o 16:33 napisał:
    super ale ALKOHOLE winno być :b

    Herciu I dzi¶ o 16:33 napisał:
    Whisky

wlej dwa, trzy kieliszki do szklanki 150/200ml.
podobn± ilo¶ć soku z ¶wieżej cytryny
resztę zalej niegazowan± wod±

mile widziane kostki lodu

panie! drinas pierwsza klasa
można mieszać z Bols Blue oczywi¶cie z cytrynk±.

aha ważne jest, że Johnnie Walker tu odgrywa czołowe miejsce
jest idealny

Dodam, że to jest mój własny Przepis


    Herciu I dzi¶ o 16:35 napisał:
    tam. niech jest jak jest
kto ma wiedzieć ten wie! po dzień dzi¶ żałuje, że zobaczyłem...
i nie wypiłem
he he

    SandiEgeci dzi¶ o 16:36 napisał:
    kiedy¶ jakie¶ dziesięć lat temu z racji potrzeby odkryli¶my z przyjaciółmi drink o nazwie EXPERSS TATRA- nazwa od miejsca odkrycia Ekspresu Tatry PKP.
Otóż po zalaniu robala w zakopcu została nam na droge powrotn± do Wawy butelka Tequili i karton soku z czarnych porzeczek. Brak naczyń, cytryn i soli spowodował że mieszali¶my tequile z sokiem. Efekt piorunuj±cy

    Herciu I dzi¶ o 16:38 napisał:
    nowe sposoby na Whisky s± mile widziane.
Studentka z Wrocławia może się wykaże, uważam, że kobiety maj± lepiej rozwinięte zmysły a i co¶ już tam poruszyła.

mam nadzieję, że mogę na Ciebie liczyć?
ps. mamy podobne kierunki

    Herciu I dzi¶ o 16:40 napisał:
    Whisky z redbullem odradzam, bo smakiem niczym nie odbiega od borowanych zębów.

    SandiEgeci dzi¶ o 16:41 napisał:
    kiedy¶ zrobiłem kuzynowi z Toronto whisky z lodem, to mnie o mało nie pobił ze ballentinesa marnuje. W kanadzie wala czysta whisky czy whiskey

osobi¶cie wole te whisky nie mieszane to chyba malt s± co ??

    Herciu I dzi¶ o 16:44 napisał:
    dzięki kolego za podpowiedĽ bo nie o tym pomy¶lałem. chyba za dużo piję. he he
mój bł±d, o ortografię chodzi

    Herciu I dzi¶ o 16:48 napisał:
    smakosz, smakosze
Whisky
ja też lubię niemieszane, ale jak mnie wtedy łeb nap...
napadowe bóle głowy miewam.
he he
piję dla towarzystwa i osobno to tylko piwko tu chyba pasuje.
od czasu do czasu z kolegom sobie zaszaleję, ale... to długa historia
   

    Herciu I napisał:
    Studentka z Wrocławia może się wykaże, uważam, że kobiety maj± lepiej rozwinięte zmysły a i co¶ już tam poruszyła.

mam nadzieję, że mogę na Ciebie liczyć?
ps. mamy podobne kierunki


Niestety chyba muszę Was rozczarować, bo raczej przepisów na drinki za bardzo nie znam.

Kiedy¶ z kumpel± przypadkiem w przypływie twórczego szału zrobiły¶my whisky z sokiem pomarańczowym plus jakim¶ gazowanym czym¶ plus lód plus kawałki nektarynki. Eksperyment, ale nawet dobre było w smaku.

Osobi¶cie jednak tym wypadku zdecydowanie podzielam zdanie kuzyna SandiEgeci ^^
    SandiEgeci napisał:
   
kiedy¶ zrobiłem kuzynowi z Toronto whisky z lodem, to mnie o mało nie pobił ze ballentinesa marnuje



p.s. zboczę na chwilę z tematu.. Herciu, podobne kierunki?
Opracowane przez Iliana dzi¶ o 18:26

pozdrawiam
Opracowane przez Iliana dnia 10.08. o 11:40
Herciu I dnia 10.08. o 08:39 Cytuj opracuj Skasuj
no podobne bo nie te same.
ty przyszła pani inżynier a ja na dzień dzi¶ projektuje wnętrza do BPH, WBK i Mini Banków
niestety kierunek jest odrębny,bo plastyczny, ale zawszę budowlanka

jedno pyt.
znasz obsługę programu 3D Studio Max
Iliana dnia 10.08. o 09:40 Cytuj opracuj Skasuj
No, jakby się uprzeć, to podobne, bo to projektowanie i to projektowanie, jakkolwiek chyba bliżej Ci do architekta ^^

Programu owego obsługi nie znam, bo nie używałam go nigdy. Ja pracuję w AutoCadzie.

Jednakże czynimy offtopic i chociaż to Karczma jest i być może wolno, wypadałoby co¶ na temat napisać.. Lecz chwilowo brak mi weny.
Opracowane przez Iliana dnia 10.08. o 09:40
Herciu I dnia 10.08. o 09:49 Cytuj opracuj Skasuj
AutoCad mam opanowany, ale mam pracę i to nawet do¶ć wymagaj±c± dlatego pytam o program
dzięki za szybk± odp.
REROX dnia 11.08. o 13:33 Cytuj opracuj Skasuj
połowa kufla piwo ciemne, dolewamy drug± połowę piwo jasne + mie¶cimy 50ml wi¶niówki i mamy piwo po bosmańsku, smaczne ale dwa to granica ¶wiadomo¶ci...
Gadar dnia 11.08. o 16:39 Cytuj opracuj Skasuj
hehe dobre piłem, polecam

krzycho26 dnia 12.08. o 00:41 Cytuj opracuj Skasuj
cze. wła¶nie przyj±łem zaproszenie do waszego plemienia i jestem po jakiej¶ 0,7 "finlandii" o smaku greyphruta (cholera jak to się pisze?) zapijanej sokiem grejfrutowym. rewelacja - nie wiadomo czy w ustach pozostaje smak alkoholu czy napoju ;D (korzystam z przegl±darki mozilla - ta sprawdza mi błędy, super pisałem to jakie¶ 15 min)

Tańcz±cy z bykami dnia 12.08. o 12:05 Cytuj opracuj Skasuj
masz sie czym chwalić a i pisze się GRAPEFRUIT !!!!!!!;]

Herciu I dnia 12.08. o 12:08 Cytuj opracuj Skasuj
daj koledze spokój. nie jest to temat by szukać alkoholików, ale by po¶miać się z własnych błędów.

Tańcz±cy z bykami dnia 12.08. o 12:09 Cytuj opracuj Skasuj
ale sam napisał''cholera jak to sie pisze??''
tak wiec mu napisałam...
Opracowane przez Tańcz±cy z bykami dnia 12.08. o 12:10

krzycho26 dnia 12.08. o 17:37 Cytuj opracuj Skasuj
dzięki za podpowiedĽ. dzisiaj już kojarzę jak się pisze. piszę też znacznie szybciej i czytanie ze zrozumieniem jest znacznie łatwiejsze. daleko mi do alkoholizmu, mam 30 lat i raz na ruski miesi±c pozwalam sobie na odrobinę alkoholu ;D

Tańcz±cy z bykami dnia 12.08. o 19:56 Cytuj opracuj Skasuj
to chyba tak jak każdy!!

Offline

 
http://i132.photobucket.com/albums/q4/bizu_photo/e66a5d26.jpg - Jak ładnie wkleić Raport :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.darklegionl2.pun.pl www.retro-vintage.pun.pl www.juupi.pun.pl www.zootechnika2009.pun.pl www.transgenderyzm.pun.pl