Czarny Korpus

forum plemienia

Ogłoszenie

http://i132.photobucket.com/albums/q4/bizu_photo/e66a5d26.jpg - Czyli jak ładnie wkleić raport :)

#1 2007-10-15 21:42:48

BULI18

Zbanowany

Zarejestrowany: 2007-08-15
Posty: 2
Punktów :   

Drutii to zdrajca który atakuje swoich ludzi z plemienia !

Witam !

Więc chciałbym wam tylko powiedzieć że Drutii powinien zostać ukarany za to że atakuje swoich ludzie z plemienia mi zabrał 4 wioski zostawiając tylko jedną niewiem jak to jest żeby ludzie z plemienia atakowali swojego człowieka ! Uważam ze powinien zostać zniszczony przez wszystkich za to co zrobil i wydalony z plemienia ja pewnie już nie pogram sobie tutaj bo po przeczytaniu tego postu zostane wykluczony przez niego z gry ale mam nadzieje ze ktos mnie pomsci i go zniszczy bardzo bym tego chcial bo to jest zlamanie regulaminu i zwykle prostactwo z jego strony naprawde usuncie go z plemienia i zniszczcie wioska po wiosce o to was prosze

Z góry wielkie dzieki dla wszystkich co go zniszcza a dla ciebie Drutii niepowodzenia w grze i szybkiego wypadu z 10 swiata !

Offline

 

#2 2007-10-15 21:52:01

tomcarter01

Członek Plemienia

Zarejestrowany: 2007-08-15
Posty: 9
Punktów :   

Re: Drutii to zdrajca który atakuje swoich ludzi z plemienia !

bo to plemie się sypie brak zgrania wszyscy myslą o Sobie Herciu i Morganek dobrze zrobili w tym plemieniu są równi i równiejsi nikt nie panuje nad tym co się dzieje nie podoba mi się to:(

Offline

 

#3 2007-10-15 22:12:42

ZioMMasteRek

Członek Plemienia

3178602
Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 18
Punktów :   

Re: Drutii to zdrajca który atakuje swoich ludzi z plemienia !

Zle sie dzieje tak nie powinno byc:/ Trzeba to jak najszybciej zmienic.

Offline

 

#4 2007-10-16 11:11:05

Iliana

Administrator

528505
Skąd: z Wieży Srebrzystych Mgieł
Zarejestrowany: 2007-08-10
Posty: 248
Punktów :   

Re: Drutii to zdrajca który atakuje swoich ludzi z plemienia !

Buli, czemu nie mówisz od razu, że Cię Drutii atakował, a dopiero jak 4 wioski ci zabrał to narzekasz, że nikt nic nie zrobił?! Jak miałam coś zrobić, skoro o niczym nie wiedziałam, hę?!  No jak?
Jakbyś od razu do mnie napisał lub na forum i dał raporty, to bym sprawę wyjaśniła szybko. A tak jesteś sam sobie winien.

A że plemię się sypie to właśnie dzięki takim graczom jak Herciu i Morganek, którzy bardzo odpowiedzialnie sobie poszli, chociaż mieli ważne funkcje, ale widocznie pomyśleli tylko o sobie. Niektórzy zostali, chociaż mogli tez olać plemię i odejść gdziekolwiek, ale próbują coś z tym burdelem zrobić, ale jak widać to chyba bez sensu, skoro i tak nikt tego nie doceni. Dziękuję.


Mgły odpływają o świcie..

Offline

 

#5 2007-10-16 15:04:22

Ashor

Dygnitarz

3201426
Skąd: Shire
Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 78
Punktów :   

Re: Drutii to zdrajca który atakuje swoich ludzi z plemienia !

Po
1. Ja praktycznie tylko z Iliana zostałem z tych starych członków i tylko my teraz mamy władze.
2. W dwie osoby trudno sie kieruje plemieniem skoro i tak 2/3 osób nie wchodzi na forum.
3. Jeśli macie jakiś problem piszcie o tym odrazu na forum!!! Nie próbujcie go sami rozwiązać plemię jest od tego aby sobie na wzajem pomagać!!   
4. Zawsze tak jest i tak będzie!

EDIT: Były błędy.

Ostatnio edytowany przez Ashor (2007-10-16 15:05:38)


http://r3.fodey.com/176f512df71394cbda0f369d0f1039e17.1.gif

Offline

 

#6 2007-10-16 22:19:29

BULI18

Zbanowany

Zarejestrowany: 2007-08-15
Posty: 2
Punktów :   

Re: Drutii to zdrajca który atakuje swoich ludzi z plemienia !

Zycze wam powodzenia w grze trudno zniszczyl mnie do konca wasz wspolplemiennik Drutii i teraz bedzie sie wybielal jak to bylo naprawde a prawda jest taka ze przekazalem mu zastepstwo i niesiedze 24 h na plemionach tylko staram sie wpasc chociaz raz dziennie gdzie niezawsze mi sie to udaje wiec w ciagu 2 dni przejol moje wioski 4 a gdy sie o tym dowiedzialem to najpierw do niego napisalem a pozniej tutaj wiec juz wiecie kto jest zdrajca i co zrobi z innymi slabszymi graczami ma to w dupie czy jestes jego kolega z plemienia czy nie zaluje tylko tego ze zaufalem takiemu burakowi jak on i salem mu zastepstwo gdzie oddalem mu jedna wioske za poprowadzenie zastepstwa a on zabral wszystkie a teraz idzie na mnie 5 jego atakow wiec uwazajcie na tego buraka albo sami go usuncie i zniszczcie bo przez takich jak on to plemie sie rozpada jeszcze raz zycze powodzenia reszcie plemiona a burakowi zeby zle skonczyl i go ktos wyeliminowal z gry 3 majcie sie czesc

Offline

 

#7 2007-10-17 21:41:43

tomcarter01

Członek Plemienia

Zarejestrowany: 2007-08-15
Posty: 9
Punktów :   

Re: Drutii to zdrajca który atakuje swoich ludzi z plemienia !

to nie jest to samo plemie nie wiem czy da rade sie go uratować rozłam to tylko kwestia czasu nie ma zgrania ludzie myślą jak zdobyć kolejną wioskę a nie o tym ze sąsiad współplemieniec traci swoją tego sie nie da zmienić brak jest zgrania

Offline

 

#8 2007-10-17 21:45:26

trentor

Członek Plemienia

4178749
Skąd: Wawa
Zarejestrowany: 2007-08-14
Posty: 6
Punktów :   

Re: Drutii to zdrajca który atakuje swoich ludzi z plemienia !

Ale za kogo powinniśmy się uważać, jeśli nie spróbujemy?


~~Pamiętaj! Gra to wolność a nałóg to klatka!~~

~~Dobra dupa to sztuka, jak nie chcesz geja pukać to se musisz jej poszukać ;]~~

Offline

 
http://i132.photobucket.com/albums/q4/bizu_photo/e66a5d26.jpg - Jak ładnie wkleić Raport :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lordaeronguild.pun.pl www.alkoholizmpomoc.pun.pl www.kreatywnie.pun.pl www.e650.pun.pl www.poloniakrakowknights.pun.pl